Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” butonuna tıklayarak, ulaşacağınız “Giriş Yap” başlıklı açılır menüde yer alan “ÜYE OL” linkine tıklayarak üyelik formunu doldurup hemen üye olabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Neden üye olmalıyım?

Kidsmania.com.tr üyeleri bir çok avantajdan faydalanıyor:

  • Beğendiğiniz ürünleri istediğiniz özelliklere göre hızlıca filtreleyip sepetinize ekleyebilirsiniz.
  • Siparişlerinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Kampanyalarımız veya promosyonlarımız hakkında haberdar olabilirsiniz.
  • Hesabınıza giriş yaptığınızda sadece size özel hazırlanmış olan kampanyaları görebilirsiniz.

Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?

  • kidsmania.com.tr sitesinde üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz, ancak üye olmanız durumunda üyelerimize sunduğumuz avantajlardan yararlanma hakkına da sahip olacağınızı unutmayınız.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

  • Kullanıcı adınız ve şifrenizle sitemize giriş yaptıktan sonra, “PROFİLİM” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Üyelik avantajlarından nasıl yararlanabilirim?

Kullanıcı adınız ve şifrenizle kidsmania.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Böylece kidsmania.com.tr ’nin sadece üyelerine sağladığı avantajlardan yararlanabileceksiniz;

  • Yeni ürünlerden ilk siz haberdar olun
  • En avantajlı kampanyalarımızdan yararlanın
  • Kişiye özel indirim fırsatından yararlanın

Şifremi bilmiyorum/unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” butonuna tıklayarak, ulaşacağınız “Giriş Yap” başlıklı açılır menüde yer alan “Şifrenizi mi unuttunuz” butonuna tıklayarak, sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya kullanıcı adı vasıtasıyla, kidsmania.com.tr hesabınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.  E-posta adresinize gönderilecek parola sıfırlama talebi ile yeni şifrenizi oluşturabilir, hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Kargo ücretiniz ne kadar?

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo,sizi adresinizde bulamadığı durumlarda bildirimde bulunmaktadır. Siparişi teslim alamayacak olursanız, bizimle iletişime geçerek yeniden uğrama için talepte bulunabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

İnternet sitemizden alınmış ve kullanılmamış ürünler için değişim süresi 15 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için değişim işlemi yapılamamaktadır. Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir. Ürün beraberi gönderilen fatura aslının iade paketinin içinde yer alması gerekmektedir. Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda değişim işlemi yapılamamaktadır.

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekir?

İnternet sitemizden satın aldığınız ve kullanılmamış ürünler için iade süresi 15 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır.  İade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış, paketinin hasar görmemiş ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gereklidir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gereklidir.  İnternet sitemiz (www.kidsmania.com.tr) üzerinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için 0850 303 13 50 nolu destek hattımıza ulaşabilir veya info@kidsmania.com.tr adresine yazarak talepte bulunabilirsiniz.

Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda iade işlemi yapılamamaktadır.

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  • İade işlemlerinde “kargo ücreti” ödemezsiniz. Bu doğrultuda, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz.