Bebek & Çocuk ürünleri alışverişini keyife dönüştüren anlayış : KIDSMANIA

KIDSMANIA girişimci bir annenin, annelik deneyimi ve iş hayatında sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyor olmanın heyecanını duyar.

Amacımız; bebek ve çocuklarınızın hayata daha güvenli, daha sağlıklı ve daha konforlu bir başlangıç yapabilmeleri için, ihtiyaçları olan en iyi ürünleri, siz ebeveynleri aracılığıyla onlara ulaştırmaktır. Sağlıklı nesiller yetiştirebilmeniz adına en yüksek kalitede, doğa ile dost, zararlı kimyasal içermeyen ve %100 orijinal ürünleri sizlere sunmak için özenle çalışmaktayız. Ayrıca güzel bir gelecek için, yer verdiğimiz ürünlerin çocuklarımızın bilgi ve becerilerini en iyi şekilde geliştirecek nitelikte olması önceliklerimiz arasında.

Özenli ve güvenli alışveriş KIDSMANIA

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” anlayışı çerçevesinde, “güler yüzlü hizmet” sunan KIDSMANIA çalışanları, mevcut deneyimlerinin yanı sıra, mesleki gelişim eğitimleri ile bilgi ve becerilerini sürekli geliştirerek, “hizmette daima bir adım önde olmak” için çalışıyorlar.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için fayda sağlayacak farklılıklar ile kalıcı memnuniyet yaratmak

Misyonumuz

Etkinliğimiz, güvenilirliğimiz ve özenli hizmetimizle müşterilerimize sunduğumuz değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmak

Sevgilerimizle,

KIDSMANIA

TRAVEL JOHN Türkiye Distribütörü